V našem katalogu je 1680 položek.

Záruka BOSCH profi řada

Záruka 3 roky na profi řadu Bosch

Pro všechno modré elektrické nářadí, používané pro podnikatelské účely, při registraci do 4 týdnů ode dne nákupu na adrese www.bosch-pt.com/warranty/index.jsp?action=start&language=cs-CZ
Profesionální Bosch elektrické nářadí splňuje nejvyšší kvalitativní nároky!
Proto jsme pro Vás prodloužili záruku. Pro všechno profesionální modré elektrické a měřicí nářadí, které jste zakoupili po 1. září 2004 obdržíte záruku 3 roky - a to zdarma!

Předpokladem pro uznání prodloužené záruky je nutno zboží během 4 týdnů po nákupu zaregistrovat přes internet. Záruční doba začíná běžet dnem nákupu.

Prodloužení záruky platí pro všechno profesionální modré Bosch elektrické a měřicí nářadí. Toto se netýká nářadí pracujícího na vysoké frekvenci, průmyslových aku-šroubováků a pneumatického nářadí, dodávaného příslušenství, stejně tak jako baterií a nabíječek.

Pro registraci Vašeho výrobku se prosím nejdřív přihlaste jako uživatel. Na Vaší osobní registrační stránce můžete potom zaregistrovat prodloužení záruční lhůty pro Vaše Bosch nářadí, vytisknout si Váš záruční list v PDF formátu a spravovat Vaše osobní data.

Záruční listy zásadně platí pro jedno nářadí, tj. každé nářadí se musí zaregistrovat samostatně. V případě servisního zásahu je nutno prodejci předložit záruční list a originální prodejní doklad. Údaje uvedené na obou dokladech musí souhlasit.

Pro uplatnění nároků vyplývajících ze záruky platí výlučně naše aktuální záruční podmínky.
Tisková zpráva Bosch

BOSCH Service center PT
K Vápence 1621/16
692 01 Mikulov
tel: +420 519 305 700
fax: +420 519 305 705

 
Copyright © 2005-2012, BORA spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.